Fosilie energoresursi - Katlu iekārtas un aprīkojums 

(siltumenerģijas ražošanas iekārtas, kurās kā siltumnesēju var izmantot ūdeni, tvaiku, termālo eļļu vai arī gaisu)


Komforts, drošība un ērtības lietojot apkures sistēmas mājoklī, centralizētā siltumapgādes sistēmā vai ražošanas tehnoloģiskajā procesā, lielā mērā atkarīgs no pareizās un faktiskajiem darba apstākļiem, videi un vajadzībām atbilstošas apkures sistēmas izvēles.

Mūsdienu apkures sistēmām ir jābūt pilnībā patstāvīgām ar augstu energoefektivitāti, tām jāspēj sazināties un lietotāju informēt par notikumiem, vajadzībām vai arī problēmām, un izvēlētai apkures sistēmai ir jāatvieglo lietotāja ikdiena.

•    Ar dabasgāzi kā arī LNG (Liquefied  natural gas), LPG (Liquefied petroleum gas) un šķidro kurināmo darbināmi ūdens sildāmi vai tvaika katli ar tvaika ražošanas jaudu no 50 kg/h līdz 50000 kg/h vai siltumnesēja ūdens ražošanas jaudu no 200 kW līdz 15000 kW.

•    Elektrisks tvaika ģeneratori, kuri paredzēti nelielam patēriņam un uzstādīšanai vidē un augstas tīrības tvaika piegādi, ar tvaika ražošanu no 20 kg/h līdz 4500 kg/h.

Par ražotāju – ATTSU (Spānija), 1993. gadā apvienojoties ARCONES, TECNIVAP un TEYVI uzņēmumi, kuriem bija ilga karjera katlu ražošanas nozarē, ir izveidota ATTSU grupa. Šī grupa ir kļuvusi par lielāko Spānijas katlu ražošanas grupu.

ATTSU piedāvā tirgum plašu produktu klāstu siltuma ražošanai, iegūšanai un transportēšanai visdažādākajās rūpniecības nozarēs. 

ATTSU progresīvās tehnoloģijas un pētniecības un attīstības centrs kopā ar tehniski kvalificētu speciālistu komandām ļauj uzņēmumam piedāvāt novatoriskus, drošus un ļoti konkurētspējīgus produktus.

<<< atpakaļ