Kondensācijas tipa katlu iekārtas un aprīkojums

(Siltumenerģijas ražošanas iekārtas mājsaimniecībām un nelieliem objektiem, ar iespējamo katlu darbības efektivitāti līdz 105%)


•    Ar koksnes granulām darbināmi augstas veiktspējas kondensācijas tipa ūdens sildāmie apkures katli ar ražošanas jaudu no 7,5 kW līdz 150 kW
Par ražotāju – BioCurve (Spānija), pamatā ir augsti kvalificēta tehniska komanda ar plašu pieredzi un inženierzinātņu grādiem kā arī ar stingru apņemšanos vides jomā un stabilu rūpnieciskās ražošanas atbalstu. Tas ir novatoriska rakstura uzņēmums, kurš savos izstrādājumos izmanto vairākus patentus un uzņēmuma izstrādājumi ir atzīti daudzās starptautiski prestižos konkursos.


BioCurve katlus darba spēju un atbilstību definētajiem darbības nosacījumiem ir apstiprinājušas prestižas  laboratorijas (CEIS and CIRCE in Spain, KIWA in the UnitedKingdom, TÜV Rheinland in Germany).


BioCurve BCH katli, pateicoties to modularitātei, automātiskajai tīrīšanai un daudzpusībai, ir ideāla izvēle jūsu mājām. 

Katlu darba spējas tiek pamatotas ar kondensācijas ciklu ar darbības iespēju temperatūras diapazonā sākot no 27oC līdz 80oC. Izmantojot šos katlus būtiski tiek vienkāršota siltuma sistēma, t.i., nav nepieciešama virkne no siltuma sistēmas plūsmu un temperatūras regulēšanas piederumiem.

Kurināmā padeves risinājumus iespējams pielāgot katra katla montāžas vietas iespējām un vajadzībām. 

Tiek nodrošināta pilnīga katla vadības automātika un bez papildus izmaksām iespēja kontrolēt katla darbību no mobilā telefona. 


<<< atpakaļ