Saules kolektori un paneļi 

(Saules sistēmas no viena avota, sākot ar pamatiem līdz jumtam)


•    Energoefektīvi augstas veiktspējas saules kolektori apkures un karstā ūdens sistēmu izbūvei vai esošo sistēmu energoefektivitātes paaugstināšanai. CitrinSolar saules kolektori ir ASIC testēšanas institūtā pārbaudīti un tiem ir piešķirts Solar Keymark sertifikāts, kas apliecina kolektoru augstāko kvalitāti - "ražots Vācijā".

Saules apkures un karstā ūdens apgādes sistēmu modelēšanai uz izveidei ir pieejami vairāki saules kolektoru modeļi, t.sk., CS 150; CS 250; CS 300; CS 350; CS 500 un CS 550. 


Visiem saules kolektoriem ir saules drošības stikls (biezāks par 3,0 mm), kolektora dubultrāmis no alumīnija, kā arī alumīnija-vara absorbētājs ar ļoti selektīvu pārklājumu. Kolektori paredzēti darbam ar maksimālo spiedienu 10,0 bar.

Atbilstoši interesanta vajadzībām, no  ražotāja puses tiek piedāvāts optimālais tehniskais risinājums, t.sk., arī siltuma sistēmas slēgumam un tajā izmantojamam saistītajam aprīkojumam. Ņemot vērā, ka visas  sistēmas sastāvdaļas tiek nodrošinātas no  viena avota, ražotājs uzņemas arī piegādātā aprīkojuma pareizu un  atbilstošu funkcionālo darbību.


•    Energoefektīvi augstas veiktspējas saules paneļi no Hanwha Q CELLS vai citiem labi zināmiem ražotājiem. 

Q.PEAK DUO-G8 (340 – 360) saules paneļiem ir ļoti novatoriska elementu tehnoloģija, un tie nodrošina paneļa efektivitāti, kas pārsniedz parasto paneļu jaudas arhitektūru. Saules paneļu aizmugurē ir izvietots atstarotājs, kurš nodrošina, ka kad saules stari nokļūst šajā nanoplātē, tie otrreiz tiek virzīti atpakaļ caur silīcija absorbētāju, lai panāktu lielāku šūnu efektivitāti un izvadi. Piedāvātie saules paneļi ir ideāla izvēle kvalitātes, cenu un veiktspējas ziņā.


Atbilstoši interesanta vajadzībām, no ražotāja puses tiek piedāvāts optimālais tehniskais risinājums, kura pamatā ir mērķis maksimāli sabalansēt saules paneļu elektroenerģijas izstrādes un objekta pašpatēriņa apjomu, t.i., nodrošināt, ka visa saules enerģijas saražotā elektroenerģija tiek izmantota objektā, kas paaugstina izbūvētās sistēmas ekonomisko efektivitāti – atmaksāšanos un saimniecisko lietderību. 

Šajā sakarā, ražotājs piedāvā sistēmu komplektēt ar piegādes apjomā pieejamiem invertoriem un enerģijas glabātavām (akumulācijas iekārtām), t.sk, arī tehnoloģiski izvērtējot saules elektroenerģijas izmantošanas iespēju, piemēram, karstā ūdens gatavošanai, kas būtiski uzlabo visa objekta energosistēmas saimniecisko lietderību.Par ražotāju – CitrinSolar (Vācija) ražo saules sistēmas kopš 2002.gada. Domājot un rīkojoties, CitrinSolar galvenā uzmanība tiek pievērsta pilnīgai sistēmai, kura tiek veidota izmantojot rūpīgi atlasītus sistēmas komponentes, kas nodrošina to efektīvu mijiedarbību. 

Izstrādājot produktus, liela uzmanība tiek pievērsta sistēmu ērtai uzstādīšanai, ilgam kalpošanas laikam un augstai saules enerģijas izmantošanas ražībai.

<<< atpakaļ